Наші викладачі
Психологів-практиків, які вміють цікаво та зрозуміло навчати професії одиниці. А тих, хто вміє це робити онлайн, — одиниці з одиниць. І ми знаходимо саме таких. Щоб навчання надихало, давало реальні знання та навички, та приводило до результатів.
Олександр
Стручаєв
Магістр психології, соціальний педагог. Спеціалізується на роботі з обмежуючими переконаннями, самооцінкою та емоційним інтелектом.
Алла
Пилипюк
Сімейний психолог з 2002 року, експерт у опрацюванні минулого, автор та тренер програм «Фаза Росту».
Наталія
Поскребишева
Доцент кафедри вікової психології МДУ ім. М.В. Ломоносова. Член РПС. Кандидат психологічних наук.
Юлія
Дамочкіна
Психолог та сімейний консультант. Автор навчальних програм зі створення щасливих стосунків та розкриття жіночої сексуальності.
Катерина
Мілютіна
Лікар психологічних наук, тренер, практичний психолог, професор кафедри психології розвитку КНУ ім. Т. Шевченка.
Ірина
Токарєва
Доцент РАНХіГС, кандидат психологічних наук, сертифікований викладач ЕОТ міжрегіонального рівня.
Ірина
Кочербаєва
Лікар психотерапевт, нейропсихолог та сімейний психолог.
Наталя
Зіганшина
Психолог, психоаналітик, сімейний психолог, транзактний аналітик. Працює у приватній практиці індивідуального та сімейного консультування.
Наталя
Ошемкова
Магістр психології, клінічний психолог, коуч, медіатор, спеціаліст з еріксонівського гіпнозу та генеративного підходу Стівена Гіллігена.
Олена
Лисенко
Психолог (загальна психологія, ДІСО, 2011), психотерапевт у методі позитивна психотерапія. Сертифікований коуч ICTA.
Олександр
Гершанів
Фахівець із роботи з травмою, психотерапевт КПТ. Міжнародний експерт із роботи з травмою. Консультант ООН М. Ed S.W. Психотерапевт КПП.
Констянтин
Дикін
Кризолог. Бізнес-психолог. Практик психодрами. Понад 17 років успішної практики.
Олександр
Димитревич
Фахівець із роботи з травмою, Кризовий психолог. Клінічний психолог, претендент кандидатського ступеня з соціології, є представником March on Stress (Великобританія).
Сергій
Чуднявців
Кандидат медичних наук. Практикуючий сімейний психолог.
Працює у методах та напрямках Сімейна терапія, Еріксоновський гіпноз, ТДС, коучинг, Гештальт терапія, Власні розробки та методики.

Ольга
Жиренкіна
Магістр психології, тренер, коуч. Фахівець у галузі еріксонівського гіпнозу та системного моделювання, системних розстановок у процесуальному підході. Організатор науково-практичних конференцій.
Юлія
Логінова
Сертифікований спеціаліст з МАК. Спікер міжнародних конференцій (Кіпр), “Health&beauty”, та онлайн (Ізраїль). Двічі лауреат Міжнародної премії Золота Метафора в галузі МАК (2017 та 2018 роки).